Spoločnosť BALAŽI s.r.o. je právnickou osobou zaoberajúcou sa hlavne realitnou činnosťou. Disponujeme kvalifikovaným odborným zázemím.   Našou snahou je poskytovať klientom najkomplexnejšie služby na realitnom a finančnom trhu. Veľmi dobre si uvedomujeme vážnosť a možné dôsledky osobných rozhodnutí v oblasti realít, financiíí a poistenia a preto sa snažíme každému nastaviť optimálnu cestu k uspokojeniu jeho predstáv.

Sme spoločnosť, v ktorej nájdete profesionálny, individuálny, ale hlavne ľudský prístup k Vašim požiadavkám. Spoločnosť, ktorá Vám ukáže bezpečnú cestu svetom nehnuteľností, financíí a poistenia. S každým klientom dojednávame individuálne podmienky podľa jeho požiadaviek a potrieb.

Vo svojej realitnej činnosti využívame služby spolupracujúcej advokátskej kancelárie. Vaše finančné požiadavky konzultujeme s bankovými inštitúciami, stavebnými sporiteľňami a poisťovňami. Sprostredkujeme pre Vás služby znalcov z odboru stavebníctva k oceneniu nehnuteľností.

Spoločnosť dbá na proces neustáleho zvyšovania kvality poskytovaných služieb. Za samozrejmosť považujeme náš neustály profesijný rast. Našou najlepšou reklamou sú spokojní klienti. Ak chcete medzi nich patriť aj Vy, bude nám cťou ponúknuť Vám naše služby.

Sme riadnym členom  SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi.

 

Sme riadnym členom REALITNEJ ÚNIE a riadime sa jej predpismi. 

 

Vyhľadávanie

V ponuke je 562 nehnuteľností.

NAŠI KLIENTI AKTUÁLNE HĽADAJÚ

AKTUÁLNE DOPYTY

HĽADÁTE KONKRÉTNU NEHNUTEĽNOSŤ?

Kontaktujte nás!
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Novinky a aktuality
AUTORIZÁCIA KÚPNYCH ZMLÚV     AUTORIZÁCIA ZMLUVY O PREVODE NEHNUTEĽNOSTI  ADVOKÁTSKOU KANCELÁRIOU...
Prvá novinka NOVINKA - PRE NAŠICH KLIENTOV VŽDY NIEČO NAVYŠE: POZRI TU:    ...