Realitná kancelária BALAŽI s.r.o. má pripravený komplexný právny servis, ktorý sa začína uzatvorením Zmluvy o budúcej kúpnej zmluvy a následne vypracovaním kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou JUDr. Gabriely Strýčekovej – Nitra. Zmluva o budúcej zmluve je  trojstranná dohoda medzi predávajúcimi, kupujúcimi a realitnou kanceláriou BALAŽI s.r.o. Táto zmluva zabezpečí predávajúcemu a kupujúcemu istotu, že predaj resp. kúpa nehnuteľnosti nastane. Kupujúci vkladá do úschovy realitnej kancelárie časť kúpnej ceny nehnuteľnosti. Týmto má garantované, že majiteľ nehnuteľnosti a realitná kancelária BALAŽI s.r.o. nebudú rokovať s ďalšími záujemcami o kúpu a nehnuteľnosť sa vyradí z ponuky.

Na zabezpečenie tohto slúži bezpečná úschova peňažných prostriedkov na rezervačných účtoch, ktoré sú zriadené výhradne iba pre tento účel.  

Realitná kancelária BALAŽI s.r.o. preberá do úschovy peňažné prostriedky, zálohy na kúpnu cenu za nehnuteľnosť osobitný rezervačný bankový účet. Realitná kancelária nepoužíva takto zložené peňažné prostriedky svojich klientov pre potreby prevádzky kancelárie, a ani iným spôsobom s nimi nijako nedisponuje. Realitná kancelária nepreberá peňažné prostriedky do úschovy v hotovosti.   

Vyhľadávanie

V ponuke je 581 nehnuteľností.

NAŠI KLIENTI AKTUÁLNE HĽADAJÚ

AKTUÁLNE DOPYTY

HĽADÁTE KONKRÉTNU NEHNUTEĽNOSŤ?

Kontaktujte nás!
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Novinky a aktuality
AUTORIZÁCIA KÚPNYCH ZMLÚV     AUTORIZÁCIA ZMLUVY O PREVODE NEHNUTEĽNOSTI  ADVOKÁTSKOU KANCELÁRIOU...
Prvá novinka NOVINKA - PRE NAŠICH KLIENTOV VŽDY NIEČO NAVYŠE: POZRI TU:    ...