Vyhľadávanie

V ponuke je 665 nehnuteľností.

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

VYŠNÝ KUBÍN rodinný dvojdom, pozemok 1800m2,okr.Dolný Kubín

Cena:
208 400,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Dolný Kubín
Obec: Vyšný Kubín
Kategória: Domy a vily
Plocha pozemku: 1800 m2
Zastavaná plocha: 203 m2
Podlahová plocha: 350 m2
Vlastníctvo: osobné
Počet miestností: 4
Okná: plastové
Kúrenie: podlahové, krb
Podlahy: plávajúca, dlažba
Steny: stierky
Plyn: nie je
Elektrina: na pozemku
Kuchýň: 1
Kúpeľní: 4
WC: 2
Plávajúca podlaha: áno
Dlažba: áno
Podlažia: 2
Stierky: áno
Plastové okná: áno
Ústredné kúrenie: neuvedené
Podlahové kúrenie: áno
Lokálne kúrenie: neuvedené
Strecha: Sedlová
Krytina: asfaltový šindel
Vodovod: na pozemku
Studňa: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Žumpa / septik: áno
Energ. certifikát: Nemá
ID inzerátu: 3749
 
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

2066/ ponúkame na predaj exkluzívny dvojdom v obci Vyšný Kubín, len 2 km od okresného mesta Dolný Kubín. Rodinný dom je ideálny na bývanie veľkej rodiny so starými rodičmi. Dom má dva samostatné vchody. Predná časť domu pozostáva z verandy, kuchyne, dvoch izieb a kúpeľne s toaletou. Túto časť domu je možné využiť aj na podnikateľské účely, ako napr. administratíva, ubytovanie, prenájom ... Druhá časť domu pozostáva z chodby, ktorou je možné prejsť aj do druhej časti domu a z dvoch podlaží. Na prízemí sa nachádza priestranná kuchyňa s jedálenským kútom a obývačka, kde sa nachádza kachľová pec. Tiež je tu kúpeľňa s toaletou, komora a chodba. Na poschodie vedie mramorové schodisko s kovaným zábradlím. Na druhom podlaží sa nachádza priestranná spálňa s balkónom, kúpelňa s veľkou rohovou vaňou, detská izba, menšia komora, priechodná izba, cez ktorú sa dostaneme na poschodie prvej časti domu. Tu sa nachádza kuchyňa s balkónom, kúpeľňa s toaletou, malá špajza a priestranná izba s balkónom. Vykurovanie v dome je zabezpečené podlahovým kúrením alebo kachľovou pecou. Dom sa nachádza na rovinatom pozemku o výmere 1800 m2, okolo domu je zámková dlažba a okrasné dreviny.  Neváhajte kontaktujte nás ešte dnes.

Cena  208 400€

Mesačné náklady 280€

Jedná sa o krásny rodinný dom, na ktorom si majitelia dali záležať, či sa už jedná o kvalitu alebo estetiku. V celom dome použili nadštandardný materiál, ako príklad možno uviesť kachlovú pec či mramorové schodište s kovaným zábradlím. Časť domu je momentálne využívaná na administratívne účely, ale celkovo je dom obývaný len príležitostne.

Dom je ideálny na bývanie veľkej rodiny, príp. rodiny so starými rodičmi. Tiež je tu možnosť využiť ho na bývanie a súčasne na podnikateľské účely, ako napr. administratívne priestory či ubytovanie v súkromí.

Dom má dva vchody. Jeden vedie na prízemie prvej časti domu, ktorá je momentálne využívaná na administratívne účely. Táto časť domu pozostáva z verandy, 2 izieb, kuchyne, kúpelne s toaletou a chodbou,

Pozri video tu: youtube.com/watch?v=Il1s-MfBV7c

Viac informácií na stránke realitnej kancelárie, na tel. čísle realitného makléra: 0911 052 115,0918 540 249 V cene je zahrnutý kompletný právny servis, úhrada správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a aj bezplatná ponuka financovania prostredníctvom úveru. Táto ponuka je zaradená vo výmennom systéme Realitnej únie SR, MLS AXXX

Maklér:

makler
Maklér:Ingrid Lohinská
Telefón:0911052115
E-mail:lohinska-ZVNC-balazi.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Novinky a aktuality
AUTORIZÁCIA KÚPNYCH ZMLÚV     AUTORIZÁCIA ZMLUVY O PREVODE NEHNUTEĽNOSTI  ADVOKÁTSKOU KANCELÁRIOU...
Prvá novinka NOVINKA - PRE NAŠICH KLIENTOV VŽDY NIEČO NAVYŠE: POZRI TU:    ...
Zoznam nehnuteľností
Lokalita