.
. POZRI NAJLACNEJŠIE PZP
Vyhľadávanie

V ponuke je 773 nehnuteľností.

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

Poistenie prenajatej domácnosti       

O veci, ktoré máte v prenajatom byte, sa báť nemusíte. S poistením ich máte poistené! Poistenie kryje: elektroniku, cennosti a peniaze, nábytok a oblečenie, veci v nebytových priestoroch (napr. bicykel, kosačku).

+ poistenie straty a odcudzenia dokladov kdekoľvek v EÚ až do výšky 40 € - ZDARMA 
predĺženie záruky na vaše spotrebiče na 4 roky - ZDARMA 
neobmedzené limity na elektroniku
+ krytie aj skratu elektromotora

Ak sa vám poškodí váš majetok, umožníme vám kúpiť si nový.

Pri poistení vecí a spotrebičov v domácnosti vám takisto vyplatíme sumu, za ktorú si budete môcť zaobstarať nové veci.

Predĺženie záruky na vaše spotrebiče až na 4 roky

Náklady na opravu spotrebičov vo vašej domácnosti vám v neobmedzenej výške uhradíme aj 2 roky po zákonnej záručnej dobe. Zadarmo si tak predĺžite záruku na opravu vybraných spotrebičov vo vašej domácnosti. Ak nie je možné spotrebič opraviť, vyplatí poisťovňa vám jeho aktuálnu cenu.

Poistenie straty alebo odcudzenia dokladov

K poisteniu domácnosti vám bezplatne poistíme aj vaše doklady. V prípade odcudzenia, zničenia či straty dokladov vám uhradíme náklady spojené s ich opätovným vyhotovením až do výšky 40 € kdekoľvek v EÚ.

 

Poistenie zodpovednosti za škodu pre všetkých členov domácnosti

Ak vy alebo vaši blízki spôsobíte škodu, poistením zabezpečíme úhradu až do výšky 100 000 €. Poistenie kryje: škody na zdraví a na majetku, škody spôsobené domácimi zvieratami, škody súvisiace s vlastníctvom nehnuteľnosti (napr. pád predmetov z okna na cudzí majetok...). Ak náhodou spôsobíte niekomu škodu kdekoľvek na území EÚ, poisťovňa uhradí všetky náklady až do výšky 30 000  .

 

 Asistenčné služby (nonstop)

Bezplatná služba v prípade havarijného stavu 24 hodín denne. Zabezpečenie, zorganizovanie pomoci, odstránenie príčin havárie a nepríjemností (zabuchnuté dvere), preplatenie nákladov do výšky 100 EUR

V havarijných prípadoch sme nonstop pripravení poskytnúť vám okamžitú pomoc a preplatenie škody. V núdzových situáciách, ako napríklad „zabuchnutie“ vchodových dverí či prasknutie vodovodného potrubia, zorganizuje naša asistenčná služba príjazd odborníka a uhradí náklady na prácu spojené s odstránením poruchy až do výšky 100 €.

Novinky a aktuality
Druhá novinka Poistenie prenajatej domácnosti        O veci,...
Prvá novinka NOVINKA - PRE NAŠICH KLIENTOV VŽDY NIEČO NAVYŠE: POZRI TU:    ...
Zoznam nehnuteľností
Lokalita